Maria Zembrzuska-Peche

W 1999 roku wspólnie z kolegami założyłam Ośrodek Terapii Gestalt, obecnie Ośrodek Terapii i Rozwoju Gestalt, którym kieruję. Moja droga zawodowa to nauczycielstwo, praca w poradnictwie dla dorosłych i wreszcie prywatna praktyka psychoterapeutyczna. Jestem psychoterapeutką certyfikowaną przez Instytut Terapii Gestalt w Krakowie. Zasadnicza część mojej pracy to prowadzenie psychoterapii indywidualnej. Pracuję także z nauczycielami, młodzieżą szkolną i jej rodzicami. Prowadzę szkolenia profesjonalistów w zakresie terapii Gestalt oraz superwizję. Wierzę, że każdy może uczynić swoje życie szczęśliwym i satysfakcjonującym. W drodze do tego celu wspieram osoby, z którymi pracuję.

Telefon: 502 253 500

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 DSC 2044Jan Peche

Studia psychologiczne ukończyłem na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat mieszkalem w USA i tam szkoliłem się w zakresie terapii Gestalt. Jednocześnie odbyłem własną terapię w tym samym nurcie. Moimi terapeutami i nauczycielami byli przede wszystkim Bud Feder i Perry Klepner z New York Institute for Gestalt Therapy. Ogromny wpływ na mój zawodowy rozwój miał udział w warsztatach Christiny Price z Esalen. Prowadzę terapię indywidualną i udzielam konsultacji psychologicznych, także w języku angielskim. Osobiste doświadczenia mówią mi, że zmiana to proces złożony z wielu kroków, które z czasem składają się w znaczącą, odmienną jakościowo całość. Korzystając z tej nauki towarzyszę osobom, z którymi pracuję, w ich własnym procesie zmiany. 

Telefon: 514 280 760

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OFERUJEMY

Psychoterapię indywidualną i terapię dla par. Kontakt bezpośrednio z terapeutami.

ADRES

01-633 Warszawa
Ul. Gdańska 2 m.90

Przy stacji metra Marymont

(klatka XI, przejście przez klatkę X)